Pracovník finanční účtárny

Administrativa
Holýšov

Společnost EvoBus Česká republika s.r.o. v Holýšově vyrábí karoserie pro autobusy Mercedes-Benz. EvoBus patří do koncernu Daimler, který je jedním z nejúspěšnějších automobilových koncernů na světě. Udělejte správný krok a staňte se součástí našeho týmu, který vyrábí karoserie pro autobusy Mercedes-Benz a Setra. V novém výrobním komplexu s nejvyspělejšími technologiemi nabízíme nové pracovní příležitosti.

Pro náš výrobní závod v Holýšově hledáme do hlavního pracovního poměru kolegu/kolegyni na výše uvedenou pozici

Váš profil / požadujeme:

• Minimálně ukončené SŠ vzdělání – ekonomického zaměření nebo prokazatelné zkušenosti s účetnictvím
• Vhodné i pro absolventa
• Práce na PC
• Německý nebo anglický jazyk výhodou
• Znalost prostředí SAP výhodou
• Aktivní přístup, logické myšlení, komunikativnost, samostatnost, spolehlivost

Náplň práce:

• Účtování faktur na pořízení dlouhodobého majetku a technického zhodnocení
• Zatřiďování majetku do odpisových skupin
• Zúčtování účetních a daňových odpisů
• Tvorba směrnic v uvedené oblasti
• Spoluúčast na inventuře dlouhodobého majetku
• Evidence majetku na investiční pobídky
• Správa elektronického archivu společnosti

Nabízíme:

• Zaměstnání u celosvětově hlavního výrobce autobusů
• Zázemí úspěšné zahraniční společnosti
• Atraktivní finanční ohodnocení
• 5 týdnů dovolené
• Příspěvek na dopravu
• Závodní stravování

Kontakt

EvoBus Česká republika s.r.o.
Hana Hrbková
K EvoBusu 610
345 62  Holýšov-Holýšov
Česká republika

Informace o pozici

Místo pracoviště

K EvoBusu 610, 345 62  Holýšov-Holýšov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Flexibilní začátek/konec pracovní doby, příspěvek na dopravu, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Němčina (mírně pokročilá), Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel