Pracovní nabídky

Nevybrali jste si z nabídky? Pošlete CV.

O společnosti EvoBus

Společnost EvoBus Česká republika je odpovědná za prodej a servis autobusů Mercedes-Benz a Setra v České republice. Společně se Servisním střediskem v Praze provozuje výrobní závod v Holýšově na Plzeňsku, kde vyrábí segmenty a komponenty karoserie pro autobusy Mercedes-Benz a Setra. Firma působí na českém trhu od roku 1998 a je součástí koncernu Daimler. Výroba autobusů je v rámci koncernu Daimler celosvětově začleněna do divize Daimler Buses. Sesterskými společnostmi v ČR jsou Merecedes-Benz Česká republika, generální dovozce automobilů značek Mercedes-Benz, smart a Fuso pro Českou republiku, a Mercedes-Benz Financial Services ČR, která zajišťuje financování a pronájem vozidel.

V Servisním centru v Praze je soustředěn prodej nových a použitých autobusů Mercedes-Benz a Setra a další poprodejní služby. Servisní středisko se specializuje pouze na servisní služby pro autobusy a prodej náhradních dílů.

Výrobní závod v Holýšově má dlouholetou tradici v produkci autobusových skeletů. Od roku 1999 zde vznikají segmenty a komponenty karoserie pro autobusy a nákladní vozidla Mercedes-Benz a Setra. Výrobní závod se rozkládá na ploše více než 40 000 m2 a zaměstnává více než 500 zaměstnanců různých profesí. Moderní a postupně se rozšiřující české výrobní středisko je součástí sítě šesti evropských produkčních kapacit autobusů v rámci celého koncernu.